Последнии новости

Держдеп США закликав РФ перестати залякувати наглядачів ОБСЄ

  • Держдеп США закликав РФ перестати залякувати наглядачів ОБСЄ


Прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойерт закликала Росію припинити залякувати Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ на сході України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на її сторінку в Twitter. “Російські бойовики знову загострили ситуацію, обстрілявши ракетами типу” земля-повітря “цивільні безпілотники ОБСЄ на сході України 9 і 15 червня. Припиніть залякувати СММ. Росія повинна підтримувати СММ і її спроби привести ситуацію до миру “, – написала Нойерт.

Russia’s proxies again escalated recklessly by firing surface to air missiles at @OSCE civilian UAVs in eastern #Ukraine on June 9 & 15. Stop harassing the SMM. #Russia should support the SMM and its efforts to bring peace. #Peace4Ukraine #ResilientUkraine https://t.co/oaNZbdET3a

— Heather Nauert (@statedeptspox) June 19, 2018

Як повідомлялося, прес-секретар Державного департаменту США Хізер Науерт в суботу, 17 червня, закликала РФ і підконтрольні їй військові формування припинити обстріли спостерігачів ОБСЄ на окупованих територіях сходу України з метою перешкоджання їх діяльності.


Нагадаймо, США закликали Росію ініціювати встановлення реального перемир’я в східній Україні, а також відвести важке озброєння і свої війська з цього регіону, відповідно до зобов’язань, узятих на себе в рамках Мінських угод. Про це заявила офіційний представник Держдепартаменту США Хізер Науерт. Також вона нагадала, що рік тому в східній Україні загинув американець Джозеф Стоун, який працював парамедиків у Спеціальній моніторингової місії ОБСЄ.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/20/derzhdep-ssha-zaklykav-rf-perestaty-zalyakuvaty-naglyadachiv-obsye/”

*Теги: ОБСЄ обстріли Росія Хізер Наурет