Последнии новости

З архіву ПУ. Під час перегляду порносайту мати знайшла свою зниклу доньку

  • З архіву ПУ. Під час перегляду порносайту мати знайшла свою зниклу доньку

Дівчинка близько року перебувала в розшуку.

У США мати побачила свою зниклу 15-річну доньку на сайті для дорослих Pornhub. Дівчинка приблизно рік перебувала в розшуку, передають 3 листопада 2019 року з посиланням на іноземні ЗМІ.

Об этом сообщает Компромат РУ

Мати заявила до поліції, коли побачила фото й відео своєї дитини в мережі. Пізніше правоохоронці знайшли майже 60 роликів, які були опубліковані на різних порносайтах. Під час розслідування одного з чоловіків, який брав участь у зйомках, впізнали як людину, з якою неповнолітню бачив продавець магазину в лютому 2019 року.

Поліція встановила, що підозрюваний – 30-річний Крістофер Джонсон. За його житлом встановили спостереження. У підсумку поліцейські побачили його в компанії зниклої дівчинки й затримали.

Пізніше та повідомила, що багато порнороликів із її участю були записані в будинку чоловіка. За її словами, Джонсон займався з нею сексом на камеру, проте сам чоловік це заперечує.

Також зникла дівчинка розповіла, що завагітніла від чоловіка, після чого він повів її в клініку, де їй зробили аборт.

Зловмисника затримали, йому загрожує тюремне ув’язнення терміном до 16 років.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/z-arkhivu-pu-pid-chas-perehliadu-pornosaitu-maty-znaishla-svoiu-znyklu-donku-353011.html”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных