Последнии новости

Мін’юст не зможе прибрати Ситника з реєстрів на вимогу ОАСК

  • Мін’юст не зможе прибрати Ситника з реєстрів на вимогу ОАСК

Мін’юст не може виконати доручення ОАСК і прибрати інформацію про Артема Ситника як про директора НАБУ з реєстрів.
фото pravda.com.ua

Міністерство юстиції України не може внести зміни до Єдиного держреєстру відомостей щодо Артема Ситника як про директора НАБУ.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 27 жовтня, у відповідь на доручення ОАСК.

У НАБУ відреагували на рішення ОАСК про Ситника У Національному бюро вважають, що столичний адмінсуд намагається втрутитися у роботу органу правопорядку ухваленням судового рішення.

За його словами, у Мін’юсту немає повноважень і правових підстав для цих змін. Зокрема, міністерство не може вносити зміни до реєстру, щоб виконати будь-яке рішення Конституційного суду України або інше рішення.

«Зміни в інформацію, що міститься в реєстрах вносяться державними реєстраторами, а Мін’юст тільки розглядає скарги на дії реєстраторів і вносить дані до ЄДР виключно за результатами розгляду таких скарг», — пояснив Малюська.

При цьому міністр зазначив, що питання про те, чи є НАБУ органом виконавчої влади, однозначно і до кінця не вирішене.

«КСУ в своєму рішенні вказав, що у НАБУ є ознаки центрального органу виконавчої влади, проте чіткої тези про те, що це все-таки орган виконавчої влади — немає», — додав глава Мін’юсту.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва зобов’язав Міністерство юстиції видалити з реєстрів інформацію про те, що Артем Ситник є директором Національного антикорупційного бюро (на підставі рішення КСУ).

У НАБУ відреагували на рішення ОАСК щодо Ситника.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/10/27/novyna/suspilstvo/minyust-ne-zmozhe-prybraty-sytnyka-reyestriv-vymohu-oask”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных