Последнии новости

Зеленський вдруге за пів року відвідує Волинь

  • Зеленський вдруге за пів року відвідує Волинь

На Волині Володимир Зеленський планує <span>зустрітися з представниками об’єднаних територіальних громад</span> — Зеленський вдруге за пів року відвідує Волинь
На Волині Володимир Зеленський планує зустрітися з представниками об’єднаних територіальних громад


Минулого разу пресслужба Зеленського назвала Волинську область Луцькою

Об этом сообщает RuGate


Президент Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Волинської області, під час якої зустрінеться з представниками об’єднаних територіальних громад і перегляне стан будівництва інфраструктурних проектів. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.


«Президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Волинської області. Глава держави зустрінеться з представниками об’єднаних територіальних громад. Також президент перевірить стан реалізації в регіоні програми «Велике будівництво», — йдеться у повідомленні.


Востаннє Зеленський був на Волині у липні. Тоді пресслужба Зеленського осоромилась, адже назвала Волинську область — Луцькою.
Напередодні Зеленський провів ряд кадрових призначень в СБУ. Зокрема він звільнив Павла Данюкова з посади начальника Управління СБУ у Волинській області.


До слова, Зеленський перед мсевими виборами дав інтерв’ю чотирьом українським телеканалам. Спілкування президента з журналістами можна буде побаити ввечері 22 жовтня.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/zelenskiy-vdruge-za-piv-roku-vidviduje-volin-712916.html”

*Теги: СБУ будівництво Волинська область

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных