Последнии новости

Так зване загальнонаціональне опитування Зеленського – дешевий піар-хід з метою злочинного маніпулювання громадською думкою – Медведчук

 • Так зване загальнонаціональне опитування Зеленського – дешевий піар-хід з метою злочинного маніпулювання громадською думкою – Медведчук

Намір Президента України Володимира Зеленського провести так зване опитування населення в день виборів – це погано зліплена спроба маніпулювати громадською думкою, яка вже зазнала різкої критики учасників політичного процесу, юристів і експертів.

Об этом сообщает Незыгарь

Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук.

Loading...

За його словами, запропоновані питання яскраво свідчать про те, що вони або продиктовані страхом влади перед політичним провалом, або лобіюються тими, хто здійснює зовнішнє управління Україною:

«Наприклад, питання про Будапештський меморандум просто смішний, але в той же час демонструє глибоке невігластво влади. Цей документ не передбачає обов’язок його підписантів воювати за Україну. І жодні результати опитування це не змінять. Хіба що послужать виправданням для продавлювання Зеленським питання, пов’язаного з наданням Великобританії і США можливості розміщувати військові бази на території нашої країни.

Популярні новини зараз
 • Пили, кричали та бігали голими: київський потяг довелося екстрено зупиняти через неадекватних дівчат
 • В Україні серйозно похолодало: прогноз погоди на 19 жовтня
 • У Дніпрі 17-річна студентка викинулась з багатоповерхівки
 • Інша справа, що це може бути незграбною спробою обманним шляхом вийти з Мінських угод. Право на використання меморандуму Україна мала, є і буде завжди. Він уже давно використовується владою для політичної риторики. Але якщо Президент має намір скористатися результатами опитування для виправдання виходу з Мінських угод і «нормандського формату» з подальшою сумнівною спробою переходу в формат Будапештського меморандуму, то чи розуміє він, що такі ігри – це прямий шлях до ескалації конфлікту, відновлення бойових дій, втрати Донбасу.

  Чому саме Будапештський меморандум, який стосується неядерного статусу України? Зеленський має намір порушити Договір про нерозповсюдження ядерної зброї? Створити власну атомну бомбу? Перетворити Україну на Північну Корею?

  Навіщо взагалі використовувати такі складні шляхи, формулювати незрозумілий для більшості громадян питання? Задайте пряме запитання: чи підтримують громадяни України вихід з Мінських угод? Тільки задати його треба перш за все тим, хто живе по той бік лінії зіткнення, хто живе в зоні ООС і знає, що таке бойові дії і їх наслідки. Або Президент Зеленський вже не вважає їх громадянами України і готовий знищити всіх цих людей в ім’я своїх політичних амбіцій? Тоді де його обіцянки світу і чим він кращий за Порошенка?

  У питанні про створення на Донбасі вільної економічної зони абсолютно незрозуміло, чи йде мова про контрольовані Україної території, неконтрольовані або про всю територію Донецької та Луганської областей? В які терміни, за яких умов, на який період буде вводитися ВЕЗ? Незрозуміло, чому це питання обговорюється на національному рівні, в той час як населення неконтрольованих, та й контрольованих територій Донбасу владою Зеленського і антиконституційним рішенням ЦВК позбавлена права брати участь у виборах, а значить, не візьме участь і в «опитуванні».

  Крім того, питання ВЕЗ, по суті, є в першу чергу питанням оподаткування, а такі питання нарівні з бюджетними і питаннями амністії Конституція України не допускає навіть як предмет референдуму, а не те що якогось сумнівного, придуманого заради власного дешевого піару «опитування».

  При цьому дане питання виглядає частиною технології відмови від закріпленого в Мінських угодах особливого статусу окремих районів Донбасу. Представники влади вже заявляли, що ВЕЗ – це і є свого роду правильний особливий статус, тоді як текст Мінських угод – це «неприйнятна російська інтерпретація особливого статусу». Схоже, що мета – створити видимість спроби врегулювати ситуацію на Донбасі, в першу чергу для учасників «нормандського формату». А отримавши «потрібний» результат, влада заявить, що народ проголосував проти особливого статусу для невизнаних республік?

  А тепер по суті про ініціативу Президента. По-перше, призначення такого опитування не передбачено повноваженнями Президента, вичерпний перелік яких перераховано в Конституції України. Це кричущий приклад використання адмінресурсу і створення незаконних переваг для партії влади в день голосування. Дана ініціатива вкладається в рамки придуманого самим Зеленським визначення «корупція в особливо великих масштабах».

  По-друге, незрозуміло, за чий рахунок і ким буде проводитися масштабне опитування громадської думки. Підсумки цього опитування буде підводити невідомо хто і однозначно поза правовими рамками. Відповідно, вони не можуть бути об’єктивними, а питання достовірності результатів при повній безконтрольності підручних Президента навіть не варто. І тим не менше влада, очевидно, має намір використовувати результати опитування в своїх цілях, що не мають нічого спільного з інтересами громадян і країни.

  По-третє, що вкрай небезпечно, ця профанація ідеї народного волевиявлення знизить довіру суспільства до інституту референдумів, якщо закон про їх проведення буде коли-небудь прийнятий.

  Подібне окозамилювання не пройде, а учасники «Парламентського виміру “Нормандського формату”» будуть проінформовані міжфракційним депутатським об’єднанням «Міжпарламентський діалог заради миру: Україна – Росія – Німеччина – Франція» про використання антиконституційних механізмів, покликаних стати димовою завісою для зриву Мінських угод.

  Об’єктивна оцінка ініціативам Президента – вже зареєстрована петиція з нагадуванням про невиконання «зеленою» командою передвиборних обіцянок і пропозицією винести на всеукраїнське опитування 25 жовтня тільки одне питання: «Чи задоволені Ви діяльністю Президента Зеленського і депутатів партії “Слуга народу”, яких він привів до ВР, або Чи вимагаєте негайної відставки Президента і розпуску Верховної Ради IX скликання?».

  І це найправильніше, своєчасне та єдине питання, яке стоїть сьогодні в умовах політичної, економічної та соціальної кризи в Україні, спровокованої діями влади. Але відповідь на нього давно очевидна, хоча, ймовірно, і не цікава Зеленському та його команді, як не цікаві їм і інші, дійсно життєво важливі для Українського народу проблеми і питання.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/19/tak-zvane-zagalnonatsionalne-opituvannya-zelenskogo-deshevij-piar-hid-z-metoyu-zlochinnogo-manipulyuvannya-gromadskoyu-dumkoyu-medvedchuk/”

  *Теги: Джерело: Народна Правда

  Консоль отладки Joomla!

  Сессия

  Результаты профилирования

  Использование памяти

  Запросы к базе данных