Последнии новости

Українські банки впоралися із проблемами, спричиненими коронавірусом – голова НБУ

  • Українські банки впоралися із проблемами, спричиненими коронавірусом – голова НБУ

Шевченко: Ми переживаємо період швидкого зростання

Пандемія коронавірусної інфекції критично не вплинула на ситуацію в банківській системі України. Про це в опублікованому 17 жовтня блозі для аналітичного центру Atlantic Council заявив голова Національного банку України (НБУ) Кирило Шевченко.

Об этом сообщает Незыгарь

"Український банківський сектор ніколи не був таким стійким. Із погляду капіталу, ліквідності, прибутковості та технологічних інновацій банки країни протягом останніх місяців довели, що вони більш ніж здатні впоратися із проблемами, спричиненими пандемією коронавірусу", – сказав він.

"Найяскравішою рисою сучасної банківської системи" голова Нацбанку назвав повернення довіри суспільства.

"Короткочасний відтік депозитів, який спостерігали в перші тижні карантинних умов у березні 2020 року, тепер став далеким спогадом. Замість цього ми переживаємо період швидкого зростання. Наразі річний темп зростання вкладів населення в національній валюті становить 27%, а для рахунків в іноземній валюті – 5%", – пояснив Шевченко.

У серпні прем’єр-міністр України Денис Шмигаль говорив, що коронавірус спровокував одну з найбільших економічних рецесій у світі за останні 70 років.

Станом на 18 жовтня в Україні зафіксовано 298 872 випадки коронавірусної інфекції, з яких 5231 – протягом останньої доби. Жертвами COVID-19 стало 5607 хворих, 125 377 пацієнтів вилікувалися.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/ukrajinski-banki-vporalisja-z-problemami-viklikanimi-koronavirusiv-glava-nbu-1523510.html”

*Теги: нбу банки пандемія

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных