Последнии новости

"Закінчиться кришуванням": Дубинський прокоментував запит СБУ щодо кіосків у Києві

  • "Закінчиться кришуванням": Дубинський прокоментував запит СБУ щодо кіосків у Києві

Служба безпеки України вимагає у Київської міської ради документи на кіоски, встановлені на зупинках громадського транспорту в Києві.

Об этом сообщает Русский слон


Про це заявив народний депутат України Олександр Дубинський, передають "Українські новини".


"У СБУ в рамках якоїсь справи вирішили розібратися із законністю встановлення кіосків в Києві. Мабуть, ці кіоски дуже небезпечні для державності. На митниці порядок, можна вже зайнятися і кіосками", — іронізує Дубинський.


Нардеп Дубинський опублікував лист за підписом першого заступника Головного управління СБУ в Києві та Київській області Євгена Айдемского, спрямований до міськради.

СБУ вимагає документи про затвердження Порядку проведення інвестиційного конкурсу, складу комісії за 2007 рік, і документи учасників конкурсів на установку кіосків на зупинках транспорту за 2016, документи про участь в конкурсах, бухгалтерські документи, кошториси, банківські виписки, договори та інші документи. Лист направлено до Київської міськради 8 жовтня.


"Закінчується це все кришуванням ларьків. Ларькова економіка. Що тут вигадувати", — пише Дубинський.Президент України Володимир Зеленський в жовтні 2019 публічно вказав на необхідність позбавлення Служби безпеки України повноважень розслідувати економічні та корупційні злочини.


Верховна Рада України працює над законопроектом про створення Бюро економічної безпеки і позбавленням СБУ права розслідування злочинів у сфері економіки. Законопроект 3087-Д скоро буде винесено на друге читання в Раду.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-10-12/zakonchitsya-kryishevaniem-dubinskiy-prokommentiroval-zapros-sbu-po-povodu-larkov-v-kieve/211624”

*Теги: СБУ ларьки Київ

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных