Последнии новости

Половина українців проти щеплення від COVID –19, – опитування

  • Половина українців проти щеплення від COVID –19, – опитування

Во Франции рассказали о сроках и стоимости новой вакцины от коронавируса

Опитування компанії Research & Branding Group свідчить, що 67% українців бояться другої хвилі пандемії COVID-19, але половина не готова робити щеплення.

Об этом сообщает Преступная Россия


Відповідні дані Research & Branding Group за результатами дослідження “Українці й COVID-19. Осінь”.


За результатами опитування, у вересні кількість українців, які в цілому бояться другої хвилі коронавірусної пандемії склала 67%, тих, що не бояться – 27%. У червні страх перед другою хвилею висловили лише 52% опитаних, а не боялося – 42%.


Попри страх перед новою хвилею пандемії, опитані українці не продемонстрували значної готовності дотримуватися обмежувальних заходів. Так, лише 37% опитаних дотримуються соціальної дистанції (у травні 2020 показник становив 59%), 36% – дезінфікують поверхні й лише 11% стараються відвідувати магазини рідше, ніж зазвичай (у травні таких було 60%).


Крім того, результати опитування демонструють, що половина українців не готові до вакцинування від коронавірусу. Якби вакцина від COVID-19 була б доступною та безкоштовною вже сьогодні, лише 35% опитаних погодилися б зробити щеплення. Натомість відмовилися б проходити вакцинацію 50% опитаних.


Вибірка опитування включає 1801 громадянина України старше 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Замовника опитування компанія Research & Branding Group не назвала.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що кількість жертв пандемії COVID-19 може перевищити 2 мільйони ще до початку масового використання вакцини.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/polovyna-ukraintsiv-proty-shcheplennia-vid-covid-19-opytuvannia/”

*Теги: Україна українці опитування

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных