Последнии новости

COVID-19 в Раді: нардеп Магомедов захворів на коронавірус (Відео)

  • COVID-19 в Раді: нардеп Магомедов захворів на коронавірус (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Народний депутат України Муса Магомедов повідомив, що захворів COVID-19. Він запевнив, що подзвонить і попередить тих, з ким контактував останнім часом.

Об этом сообщает Незыгарь

Народний депутат України Муса Магомедов розповів, що захворів на коронавірус. Відповідне відеозвернення він розмістив напередодні на своїй сторінці в Facebook.

"Вчора відчув температуру і легке запаморочення. Вирішив перестрахуватися і здав аналізи на COVID-19. Результат позитивний. В цілому самопочуття нічого, невелика температура. Запах кави відчуваю", — повідомив депутат та додав, що зараз дзвонить тим, з ким контактував останнім часом.

Нагадаємо, представник депутатської групи "За майбутнє" Іван Чайківський підтвердив, що заразився коронавірусом COVID-19. Також повідомлялось, що на Львівщині від тяжкого перебігу коронавірусної інфекції COVID-19 померла депутат Львівської обласної ради від "Європейської солідарності" Мирослава Лісна.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/zdorovya/covid-19-v-radi-nardep-magomedov-zakhvoriv-na-koronavirus-video”

*Теги: Україна Верховна Рада народні депутати

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных