Последнии новости

Прикордонникам, які знайшли 9 тис. євро і повідомили про це керівництву, виписали премію в 10 тис. грн, – глава ДПСУ Дейнеко (ФОТО)

  • Прикордонникам, які знайшли 9 тис. євро і повідомили про це керівництву, виписали премію в 10 тис. грн, – глава ДПСУ Дейнеко (ФОТО)Державна прикордонна служба преміювала прикордонників, які знайшли 9 тис. євро поблизу кордону. Охоронці кордону не приховали знахідку, а повідомили про це керівництву.

Об этом сообщает Репортер


Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко.

“Кілька днів тому під час несення служби прикордонниками біля кордону з Румунією було знайдено понад 9 тисяч євро. Зауважу, прикордонний наряд не приховав цього факту і не поклав кошти собі в кишеню”, – йдеться в повідомленні.

“Можу припустити, що ці немалі гроші порушники могли використовувати у незаконних оборудках з переміщення сигарет у країни ЄС. Та й власник до сьогодні поки чомусь не відгукується. Проте на адресу хлопців лунає таке: “Показуха!!!!!”, “Могли залишити собі”, “Не знайшли, а скинули, так буде правдивіше”, “Щось мені підказує, що один з вас, шановні прикордонники, попався на хабарі”, “Це анекдот, що знайшли і принесли”. Люди, що ви робите? Чому ви вважаєте, що честь і гідність завжди продається. Врешті, поважайте роботу прикордонників”, – підкреслив Дейнеко.

Згідно з наказом, опублікованим главою Держприкордонслужби, прикордонників нагородили премією розміром у 10 тис.₴

Прикордонникам, які знайшли 9 тис. євро і повідомили про це керівництву, виписали премію в 10 тис. грн, — глава ДПСУ Дейнеко 02
Прикордонникам, які знайшли 9 тис. євро і повідомили про це керівництву, виписали премію в 10 тис. грн, — глава ДПСУ Дейнеко 03

Нагадаємо, український прикордонник порівняв бійців ЗСУ зі свинями.Джерело статті: “https://informator.press/prykordonnykam-iaki-znayshly-9-tys-ievro-povidomyly-pro-tse-kerivnytstvu-vypysaly-premiiu-v-10-tys-hrn-hlava-dpsu-deyneko-foto/”

*Теги: гроші премія прикордонники

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных