Последнии новости

Директор служби зовнішньої розвідки РФ назвав головною мішенню у справі Навального "Північний потік – 2"

  • Директор служби зовнішньої розвідки РФ назвав головною мішенню у справі Навального "Північний потік – 2"

Навального отруїли 20 серпня під час відрядження до Сибіру

Резонанс, який виник у світі після отруєння російського опозиціонера Олексія Навального, у службі зовнішньої розвідки РФ назвали "розкручуванням справи" задля блокування газопроводу "Північний потік – 2". Таку заяву зробив директор СЗР Сергій Наришкін, повідомило 22 вересня агентство ТАСС.

Об этом сообщает Russiangate

Він вважає, що основною мішенню цієї кампанії є газопровід. Наришкін назвав дії США прикладом недобросовісної конкуренції за європейський ринок.

На його думку, Вашингтону важливо закрити "Північний потік – 2", тому що цей проєкт загрожує планам США щодо нарощування постачань американського газу до Європи.

Уряди США, України, Польщі, Угорщини, Молдови, Румунії, Чехії, Словаччини, Латвії, Литви та Естонії вважають "Північний потік – 2" загрозою для енергетичної безпеки Європи.

Будівництво газопроводу заморозили, оскільки у грудні 2019 року США ввели санкції проти європейських підрядників, які беруть участь у проєкті. Відразу після цього швейцарська компанія Allseas зупинила роботи з будівництва "Північного потоку – 2" і вивела з Балтійського моря свої судна-трубоукладники. "Газпром" заявив про залучення до завершення проєкту російських трубоукладачів.

21 липня 2020 року Палата представників, нижня палата Конгресу США, ухвалила бюджет міністерства оборони на 2021 фінансовий рік, який передбачає нові санкції проти "Північного потоку – 2". 23 липня проєкт оборонного бюджету схвалив Сенат. Версії документів, які ухвалили Палата представників і Сенат, погодять, після чого передадуть на підпис президенту США Дональду Трампу.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель ще 1 вересня стверджувала, що "Північний потік – 2" добудують, незважаючи на погрози США. 8 вересня вона сказала, що буде погоджувати будь-які дії проти Росії у зв’язку з отруєнням російського опозиціонера Олексія Навального з європейськими партнерами, але ще не вирішила, чи торкнуться вони будівництва газопроводу.

11 вересня глава міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що будівництво газопроводу "Північний потік – 2" можуть заморозити, що буде реакцією на отруєння Навального.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/direktor-sluzhbi-zovnishnoji-rozvidki-rf-nazvav-golovnoju-mishennju-v-spravi-navalnogo-pivnichnij-potik-2-1519647.html”

*Теги: Росія США Ангела Меркель

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных