Последнии новости

Рада рекомендувала Кабміну передбачити 6 млрд грн на доплати педагогам

  • Рада рекомендувала Кабміну передбачити 6 млрд грн на доплати педагогам

3,3 млрд грн пропонують виділити для технічного забезпечення дистанційного навчання в умовах карантину

Верховна Рада ухвалила проєкт постанови про звернення до Кабінету Міністрів №4057, який передбачає додаткові виплати в розмірі 6 млрд грн для співробітників педагогічних і науково-педагогічних навчальних закладів державної та комунальної форм власності. Таке рішення було ухвалено на засіданні 18 вересня, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Russiangate

Проєкт підтримало 274 нардепи.

Виплати передбачено за додаткове навчальне навантаження в умовах дистанційного та змішаного навчання на період до кінця 2020 року.

Згідно з пояснювальною запискою (doc), проєкт також передбачає виділення до кінця року 1,09 млрд грн для закупівлі сертифікованих засобів індивідуального захисту для працівників навчальних закладів та учнів і 3,3 млрд грн – для технічного забезпечення дистанційного навчання в умовах карантину.

У липні 2019 року уряд ухвалив рішення поступово підвищувати найнижчий посадовий оклад педагогам до рівня чотирьох прожиткових мінімумів.

На той момент мінімальний посадовий оклад становив 1,73 прожиткового мінімуму. Згідно з постановою, 2020 року він мав становити 2,5 прожиткові мінімуми, 2021-го – три прожиткові мінімуми, 2022-го – 3,5, а з січня 2023-го – чотири. При цьому розмір виплат для кожної наступної категорії працівників сфери освіти мав зростати на 10% у порівнянні з попередньою.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/rada-rekomenduvala-kabminu-peredbachiti-6-mlrd-grn-na-doplati-pedagogam-1519061.html”

*Теги: Верховна Рада Україна Кабінет Міністрів

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных