Последнии новости

В Україні зареєстрували випадок кліщового вірусного енцефаліту

  • В Україні зареєстрували випадок кліщового вірусного енцефаліту


Центр громадського здоров’я заявляє про фіксування випадку кліщового вірусного енцефаліту на Волині.

Об этом сообщает РуссианГейт

Як ідеться у повідомленні Центру громадського здоров’я України у Facebook, 39-річна жінка на початку серпня після прогулянки в лісі отримала укус кліща, якого вилучила самостійно. За кілька тижнів у неї з’явилися запаморочення, головний біль, діарея. Температура тіла підвищилася до 38°С.

"Наступного дня жінка звернулась за медичною допомогою, була госпіталізована в інфекційне відділення. За результатами лабораторного дослідження отримано позитивний результат до кліщового вірусного енцефаліту", — йдеться у повідомленні.

Встановлений діагноз — кліщовий вірусний енцефаліт середньої важкості. Проти цього захворювання жінка не вакцинувалася.

Кліщовий енцефаліт: що це за хвороба

Кліщовий енцефаліт — гостре інфекційне вірусне захворювання, що характеризується ураженням центральної нервової системи. Хвороба може призвести до інвалідності, а в окремих випадках — до летальних наслідків. Основним джерелом збудника інфекції слід вважати іксодових кліщів.

Як вберегтися від укусів кліщів:

Рекомендується, збираючись на прогулянку, передусім подбати про вбрання. Найбільш безпечним буде одяг з довгими рукавами світлого кольору, який прилягає до тіла. Також для захисту від кліщів треба використовувати репелент (акарицид). Він може бути у вигляді аерозолю, мазі тощо.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-ukrayini-zareestruvali-vipadok-klischovogo-virusnogo-encefalitu-395395”

*Теги: Україна захворювання волинь

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных