Последнии новости

Бігати повинні дані, а не люди - Глава Мінціфри Федоров ініціює проєкт з ліквідації непотрібних довідок

  • Бігати повинні дані, а не люди - Глава Мінціфри Федоров ініціює проєкт з ліквідації непотрібних довідок

последние новости в Украине останні новини в Україні


Віцепрем’єр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров планує запустити окремий національний проєкт з ліквідації непотрібних документів для отримання послуг. За його словами, в Мінціфри працюють над скасуванням непотрібних довідок, але немає сфокусованого комунікаційного сигналу, який "часто сильніше впливає на чиновників, ніж закон".

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров планує запустити масштабний національний проєкт з ліквідації "непотрібних документів" для отримання послуг. Про це він написав у своєму Telegram-каналі напередодні ввечері.

За його словами, Верховна Рада нещодавно скасувала довідку про несудимість для реєстрації кандидатів на місцевих виборах.

"Ця довідка — зайве нагромадження та ускладнення процесу. Десятки тисяч кандидатів. Черги, навантаження на сайт. Все, що могло лягти, — лягало. Такі рудименти потрібно викорінювати максимально з нашої з вами життя. Бігати повинні дані, а не люди", — написав міністр.

За його даними, в серпні цю довідку отримало — 54 687 осіб (онлайн + офлайн). У вересні, за півмісяця — 244 093. З них: в електронному вигляді — 106 672; в аналоговому — 137 421. Федоров вважає, що в боротьбі з довідками державі не вистачає чітких комунікацій.

"Думаю запустити готельний нацпроєкт по масової ліквідації непотрібних документів для отримання послуг. Ми робимо це і так, але немає сфокусованого комунікаційного сигналу, який частіше сильніше впливає на чиновників, ніж закон. Навіть прискорено-еволюційно шляхом чекати довго. Потрібно радикально", — написав Федоров.

Нагадаємо, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що в Запорізькій області буде створено дата-центр, який стане маяком для інвестицій в цифрову економіку України для інших міжнародних партнерів. Також повідомлялось, що, за словами Федорова, Мінціфри допоможе митній службі відстежувати вантаж, як тільки той перетне кордон.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/bigati-povinni-dani-ne-lyudi-glava-mincifri-fedorov-iniciyue-proekt-z-likvidacii”

*Теги: Україна мінцифра Михайло Федоров

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных