Последнии новости

"Вийди нах...й звідси". Балашова вигнали з форуму Big Money

  • "Вийди нах...й звідси". Балашова вигнали з форуму Big Money

Балашов (на фото) назвав модератора форуму дурнем і заявив, що він має ставити запитання і слухати

Лідера партії "5.10" Геннадія Балашова вигнали з економічного форуму Big Money, який відбувся 29 серпня. Відповідне відео 11 вересня було опубліковано на YouTube-каналі Big Money.

Об этом сообщает PRO Компромат

Форум було присвячено питанням бізнесу, але Балашов у своєму виступі почав розмовляти про політику. Між ним і модератором Олександром Конотопським почалася суперечка. Конотопський заявив, що Балашов пропонує "економічний кретинізм", політик у відповідь зазначив, що модератор – не економіст, а ведучий і має ставити запитання і слухати.

"Що за дурня такого найняли? Ви ж перебиваєте весь час", – заявив Балашов Конотопському. Останній після цих слів піднявся зі свого місця і попросив політика піти.

"Устань і вийди звідси. Вийди нах...й звідси. Вимкніть йому мікрофон. Ну кому ти цікавий? Ідіть звідси, ви заважаєте", – обурився модератор.

У коментарі під відео підприємець Євген Черняк, за підтримки якого і було організовано форум, заявив, що це він запросив туди Балашова.

"Він обманно пробрався в дискусійну панель, до відомих підприємців, хоча у нього було 30 хвилин для особистого виступу. Я вважав і вмовив організаторів, щоб дали йому виступити, тому що дискусія про зниження податків важлива і потрібна... Але токсичний Балашов перетворив усе на балаган. Не впізнав у модераторі дискусійної панелі відомого підприємця, фаундера 100-мільйонної високотехнологічної компанії Олександра Конотопського. І поводився неадекватно. грубіянив. Назвав його дурнем", – написав він.

ВІДЕО
Відео: Big Money / YouTube

12 вересня Черняк у своєму Facebook ще раз прокоментував інцидент, запостивши фотографію з форуму.

"Фотографує Балашов. Нічого не буває абсолютно марним. Плануємо залучити для роботи фотографом на наступних форумах. Із паршивої вівці хоч вовни жмут", – написав він.


https://www.facebook.com/evgenyjchernyak/posts/3243569605712747


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/vijdi-nah-j-zvidsi-balashova-vignali-z-forumu-big-money-1518602.html”

*Теги: Україна Геннадій Балашов скандал

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных