Последнии новости

Вибухи у Бейруті: Німеччина пропонує допомогу Лівану в обмін на боротьбу з корупцією

  • Вибухи у Бейруті: Німеччина пропонує допомогу Лівану в обмін на боротьбу з корупцієюНімеччина заявила про готовність надати Лівану допомогу для ліквідації наслідків вибухів у Бейруті, але натомість висунула низку умов.

Об этом сообщает Компромат вики


Ці умови оприлюднив міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас, який напередодні відвідав столицю Лівану, – передає .


Глава німецького МЗС підтвердив, що Німеччина хоче допомогти відновити Бейрут після трагедії, але очікує на появу в країні уряду, який «серйозно бореться з корупцією». Тобто допомогу у відбудові столиці Лівану Берлін пов’язує з реформами.


Завдання майбутнього для Лівану, за словами Мааса, полягає в тому, щоб повернути довіру громадян, для чого «еліта країни має переосмислити» ситуацію.


Під час візиту до Бейрута, як повідомили в МЗС ФРН, міністр передав 4 мільйони євро з обіцяної німецької екстреної допомоги Червоному Хресту та координаційному офісу ООН у Лівані.


Наприкінці минулого тижня на донорській конференції для Лівану уряд Німеччини пообіцяв надати 20 мільйонів євро.


При цьому влада ФРН не виключає, що буде готова надати й подальшу підтримку. Але, як зауважив міністр, «це має сенс лише в тому разі, якщо реформи та боротьба з корупцією будуть нарешті здійснені, якщо за словами підуть справи».


Нагадаємо, президент Лівану оцінив збиток від вибуху в Бейруті в $15 млрд.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/vybukhy-u-beyruti-nimechchyna-proponuie-dopomohu-livanu-v-obmin-na-borotbu-z-koruptsiieiu/”

*Теги: Німеччина Ліван Бейрут

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных