Последнии новости

У 102 роки помер найстарший практикуючий лікар в Україні

  • У 102 роки помер найстарший практикуючий лікар в Україні

Петро Петросян працював в медичному центрі «Одесфарм» на Жуковського. У цій установі він приймав пацієнтів понад 37 років. До цього 40 років прослужив в армії.

В Одесі 12 серпня помер найстаріший практикуючий лікар України, дерматолог Петро Петросян. Лікарю було 102 роки, передають з посиланням на .

Об этом сообщает Устав

Петро Петросян народився в 1918 році. У 1942 році закінчив Азербайджанський медінститут. Був учасником бойових дій на фронтах Другої світової війни на посаді старшого лікаря авіаполку, воював у складі Першого Прибалтійського і Третього Білоруського фронтів. Був поранений. Нагороджений численними орденами і медалями. Полковник медичної служби у відставці.

У 1976 році був удостоєний звання «Заслужений лікар України». Мав вищу кваліфікаційну категорію за спеціалізацією «Дерматовенерологія». Йому належать 25 наукових робіт і 10 раціоналізаторських пропозицій.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/u-102-roky-pomer-naistarshyi-praktykuiuchyi-likar-v-ukraini-340199.html”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных