Последнии новости

У Сирії помітили російських бойових дельфінів з Криму: що про це відомо

 • У Сирії помітили російських бойових дельфінів з Криму: що про це відомо

Росія може використовувати морських ссавців у військових цілях. Про це задумалися в 2019 році, коли біля берегів Норвегії помітили білуху, до якого ременями була прикріплена камера з російським написом. Тоді припускали, що кіт втік з програми навчання російського флоту. Зараз деякі експерти стверджують, що Росія використовує бойових дельфінів з Криму для своїх інтересів в Сирії.

Об этом сообщает DEDAL

Про це пише один з авторів свого блогу на сайті Forbes, передає Zavtra.

Loading...

За словами автора блогу, він знайшов докази того, що російський флот послав навчених дельфінів (або, можливо, тюленів) для підтримки війни в Сирії, розгорнувши їх на військово-морській базі в Тартусі в кінці 2018 року:

«Я натрапив на загони морських ссавців у воді при перегляді супутникових знімків Тартуса. Це порт, де Росія базує свої підводні човни, розгорнуті для війни в Сирії. Побачивши аналогічні корпуси на базах ВМФ Росії в Чорному морі і Арктиці, стало ясно, що вони собою представляють. Все видно на супутникових знімках, наприклад, Google Earth, під 34° 54’35.16″ N, 35° 51’46.46″ E. Я надам координати кожного місця розташування, щоб ви могли вивчити самі».

Популярні новини зараз
 • П’ятеро дітей згоріли живцем в машині після ДТП — фото, відео
 • Відомого волонтера, який таємничо зник, знайшли мертвим у Києві
 • Сторінка Володимира Зеленського зникла з Facebook
 • Дельфінів, імовірно, можуть використовувати для протидії ворожим дайверам, які можуть спробувати саботувати кораблі в порту. Крім того, дельфінів можуть використовувати і для витягання об’єктів з дна моря або для виконання розвідувальних завдань.

  Дельфіни в Сирії, вважає автор, відбуваються з загону, розташованого недалеко від Севастополя, Крим, у Чорному морі база знаходиться під 44° 34’53,12″ північної широти, 33° 24″ 8,36″ східної довготи).

  Автор блогу також зазначає, що інша активна програма морських ссавців ВМФ Росії знаходиться в Арктиці. Там навчаються білухи і тюлені.

  Білухи крупніше і повільніше дельфінів, але краще підходять для арктичних умов. Рухливі тюлені використовуються в операціях проти водолазів, аналогічно дельфінів.

  У Сирії помітили російських бойових дельфінів з Криму: що про це відомо У Сирії помітили російських бойових дельфінів з Криму: що про це відомо
  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/22/u-syriyi-pomityly-rosijskyh-bojovyh-delfiniv-z-krymu-shho-pro-tse-vidomo/”

  *Теги: Джерело: Народна Правда

  Консоль отладки Joomla!

  Сессия

  Результаты профилирования

  Использование памяти

  Запросы к базе данных