Последнии новости

Шендерович порівняв Путіна з Гітлером

  • Шендерович порівняв Путіна з Гітлером


Напередодні Чемпіонату світу з футболу, Віктор Шендерович написав довгий пост на Facebook. У тексті мундіаль згадується лише побіжно, Шендерович більше говорить про політичні аспекти чемпіонату та ейфорію, з якої росіяни сприймають факт проведення головної спортивної події в світі у них.

На думку Шендеровича, люди радіють не за свою країну, а за адміністрацію, яку письменник називає “нелегітимною”. Шендерович також заявляє, що не має сенсу ототожнювати уряд Путіна з Росією.

“… інтереси Батьківщини і владної групи розходяться зазвичай під кутом 180 градусів (див. випадки Гітлера, Пол Пота, Туркменбаші, династії Кимов etc)”, пише Шендерович.

Також Шендерович каже, що підтримувати збірну Росії або ж радіти від факту того, що Чемпіонат світу з футболу приймає РФ, значить підтримувати “нелегітимну адміністрацію”. На його думку, здоровим глуздом буде бажати поразки збірної Росії з футболу.

“Бажати поразки Гітлеру – нормальне бажання німецького патріота (не плутати зі співробітником гестапо). Зміцнювати владу Гітлера – значить бажати подальших нещасть Батьківщині і навколишнім народам “, вважає письменник.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/14/shenderovych-sravnyl-putyna-s-gytlerom/”

*Теги: Facebook Адольф Гитлер Адольф Гітлер бойкот чемпионата мира Росія Россия россия. чс-2018 трансляція ЧС-2018 Чемпионат мира по футболу Чемпіонат світу з футболу чм-2018 по футболу Шендерович

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных