Последнии новости

Ймовірного автора «плівок Єрмака» затримали на хабарі у 100 тисяч доларів — фото

 • Ймовірного автора «плівок Єрмака» затримали на хабарі у 100 тисяч доларів — фото

Співробітники СБУ затримали Дмитра Штанько, який нібито причетний до запису розмови з братом глави ВП Денисом Єрмаком, при отриманні хабара.

Об этом сообщает Moscow Post

Про це з посиланням на джерела в СБУ повідомляє «Страна». Затримання відбулося 14 липня, в момент отримання неправомірної вигоди в розмірі 100 тисяч доларів.

Loading...

Наголошується, що силовики з головного управління «ДО» СБУ припинили протиправну діяльність організованої злочинної групи, яку підозрюють у вчиненні шахрайських дій.

В рамках цієї спецоперації і був затриманий Дмитро Штанько разом зі спільником «після отримання грошової винагороди в сумі 100 000 доларів за сприяння у вирішенні питання з правоохоронними органами щодо повернення вилученого майна».

Популярні новини зараз
 • Карантин в Україні продовжать: озвучена нова дата
 • Жінка за одну хвилину заразила 71 людини коронавірусом: як це сталося
 • Воїни ВСУ знищили 25 терористів на Донбасі
 • Нагадаємо, Дмитро Штанько в минулому був підполковником поліції, у 2013 році в Харкові був притягнутий до кримінальної відповідальності у справі про шахрайство з платіжними картками.

  «Але від кримінальної відповідальності було звільнено. А після він почав фігурувати в різних справах СБУ як «свідок» і «заявник», – йдеться в повідомленні.

  Ймовірного автора «плівок Єрмака» затримали на хабарі у 100 тисяч доларів — фото
  Ймовірного автора «плівок Єрмака» затримали на хабарі у 100 тисяч доларів — фото Ймовірного автора «плівок Єрмака» затримали на хабарі у 100 тисяч доларів — фото
  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/14/jmovirnogo-avtora-171-plivok-yermaka-187-zatrymaly-na-habari-u-100-tysyach-dolariv-8212-foto/”

  *Теги: Джерело: Народна Правда

  Консоль отладки Joomla!

  Сессия

  Результаты профилирования

  Использование памяти

  Запросы к базе данных