Последнии новости

День незалежності США – Трамп зібрав понад 7 тисяч своїх прихильників без масок на урочистості

  • День незалежності США – Трамп зібрав понад 7 тисяч своїх прихильників без масок на урочистості

Президент США Дональд Трамп на честь Дня незалежності країни зібрав понад 7 тисяч своїх прихильників на урочистості біля гори Рашмор. Усе це відбувалося на тлі пандемії коронавірусу, темпи поширення якого в Штатах є найбільшими і б’ють всі рекорди.

Об этом сообщает РуссианГейт

Про це пише Reuters.

Виступ Трампа тривав під відкритим небом. Переважна більшість його прихильників була без масок та майже не дотримувалась правил соціальної дистанції. Сам президент США також був без маски.

Він заявив, що антирасистські протести в США загрожують політичній системі країни.

«Ця культурна революція лівого крила покликана повалити американську революцію. Наших дітей навчають у школі ненавидіти власну країну», — зазначив Трамп.

pic.twitter.com/udKtixPR58

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 4, 2020

Під час урочистостей над горою Рашмор пролітали американські винищувачі та запускали салют. Цього не було з 2009 року через екологічні проблеми. Корінні американці штату Південна Дакота навіть блокували рух до монументу, аби не допустити заходів Трампа через високі ризики поширення коронавірусу та святкування Дня незалежності у США у визначних для них місцях. Деяких з них було затримано.

  • За перші два місяці пандемії коронавірусу в США зафіксували близько 50 тисяч випадків зараження. Тепер стільки ж виявили за одну добу: 1 липня в країні інфікувалися 50 203 людини.
  • Після мітингу на підтримки Трампа у середині червня у працівників його штабу та в агентів Секретної служби виявили коронавірус.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/46640-na-chest-dnya-nezalezhnosti-ssha-tramp-zibrav-ponad-7-tisyach-svojih-prihilnikiv-bilya-gori-rashmor-bilshist-z-nih-buli-navit-bez-masok”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных