Последнии новости

Війська в зоні бойових дій на Донбасі підсилять ракетними комплексами Javelin

  • Війська в зоні бойових дій на Донбасі підсилять ракетними комплексами Javelin

Бригади Збройних сил України під час заходу у межах ротації в зону бойових дій на Донбасі підсилять американськими протитанковими комплексами Javelin, повідомив начальник Генштабу ЗСУ Руслан Хомчак.

Об этом сообщает Московский репортер

За його словами, зараз на базі однієї з бригад, яка завершує підготовку на полігоні перед заходом на Донбас, активно відпрацьовується тактика застосування ПТРК Javelin.

«Напрацьовуються навички роботи розрахунків цих ПТРК. Особисто хочу переконатися, що наші воїни можуть ефективно застосовувати ці ПТРК. […] Крім того, при підготовці цієї бригади до ротації відпрацюємо і застосування безпілотників Bayraktar з бойовим ураженням цілі», – заявив Хомчак в інтерв’ю агентству «Арміяінформ».

Раніше США постачали Україні ці ракетні комплекси для зберігання на складах далеко від зони бойових дій. Відтак наразі вони зберігаються на складах, розміщених далеко від лінії зіткнення.

Нагадаймо, неоголошена війна Росії проти України триває сьомий рік. Під окупацією перебувають Крим і частина Донбасу.

Весь цей час Росія заперечує свою участь у бойових діях.

Від початку війни загинуло понад 13 тисяч людей, десятки тисяч отримали поранення, близько 1,8 млн українців стали вимушеними переселенцями.Джерело статті: “https://zaxid.net/viyska_v_zoni_boyovih_diy_na_donbasi_pidsilyat_raketnimi_kompleksami_javelin_n1504472”

*Теги: Збройні сили України Донбас

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных