Последнии новости

Кіно, музеї, речові ринки: які заклади відкрилися в Києві, а що досі під забороною

 • Кіно, музеї, речові ринки: які заклади відкрилися в Києві, а що досі під забороною

последние новости в Украине останні новини в Україні


22 червня Київ викреслили з переліку регіонів, у яких не можна послаблювати карантин. ASPI news дізналося, які епідемічні обмеження знято, а які ще залишаються.

Об этом сообщает Слон РУ

З 24 липня в Києві відкриваються майже всі громадські місця і заклади. Про це йдеться у розпорядженні Київської міської державної адміністрації № 58, ухваленому 22 червня.

Обов’язкові умови роботи громадських закладів пом’якшили. Необхідною є наявність уже звичних засобів дезінфекції рук, додержання у закладах чистоти, носіння персоналом рукавичок і масок, пересування гостей по закладу теж у масках. На таких умовах роботи відкриваються:

 • внутрішні зали ресторанів, кафе, барів, фаст-фуду;
 • кінотеатри, театри, музеї;
 • торговельні та розважальні центри;
 • спа, басейни;
 • усі без винятку магазини;
 • непродовольчі ринки.

Щоб уникнути штовханини в громадському транспорті вранці та ввечері, державні установи змінили робочий графік — вони відкриватимуться о 8 ранку. Інші заклади — з 10:00. Відповідно змістили на годину й час закриття та обідню перерву.

Люди, старші за 60 років, можуть виходити на роботу та проводити дозвілля у громадських місцях. Для них скасували рекомендацію до самоізоляції.

Можна проводити спортивні змагання — однак без присутності глядачів. У басейнах запроваджено обмеження щодо кількості людей на доріжках та залежно від розміру басейна. Залишаються в силі обмеження щодо госпіталізації та планових операцій у лікарнях. У храмах вірян просять додержувати соціальної дистанції та не знімати масок.

При цьому в Києві залишили в силі низку обмежень. Поки що залишаються під забороною:

 • дитячі оздоровчі табори;
 • дитячі кімнати всередині закладів громадського харчування;
 • банкети за участю більш як 10 людей;
 • відкриті кухні і буфети самообслуговування (фуршет, салат-бар тощо).

Громадянам і далі мірятимуть температуру перед входом до громадського закладу та перевірятимуть на ознаки ГРВІ. Також не пускатимуть у заклад без супроводу персонала.

Нагадаємо, ASPI news опублікував графік роботи столичних адміністративних державних установ, змінений на час адаптивного карантину. Також повідомлялося, що поліція та Укртрансбезпека постійно перевіряють додержання протиепідемічних заходів на транспорті.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/kino-muzei-rechovi-rinki-yaki-zakladi-vidkrilisya-v-kievi-scho-dosi-pid-zaboronoyu”

*Теги: Інформаційне агентство аспи фоторепортаж карантин

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных