Последнии новости

"П’ята колона Кремля пішла в наступ!", – Порошенко відреагував на "записи Деркача" (Відео)

  • "П’ята колона Кремля пішла в наступ!", – Порошенко відреагував на "записи Деркача" (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що опубліковані напередодні записи його розмов з Джо Байденом — сфабриковані. Це масштабна спецоперація проти України, оскільки, ситуація впливає стратегічні стосунки України з США, ключовим нашим партнером, здатним стримувати Росію.

Об этом сообщает Преступная Россия

За словами Петра Порошенка, оприлюднені записи є спробою "п’ятої колони Кремля" підірвати підтримку України з боку США. Про це колишній президент заявив у середу, 20 травня, у відеозверненні, оприлюдненому на його сторінці в Facebook.

"П’ята колона Кремля розпочала масштабну спецоперацію проти України. Через втягування у передвиборчу боротьбу в Америці вони намагаються підірвати двопартійну підтримку України Сполученими Штатами. Як відомо, ця підтримка ґрунтується на консенсусі, – згоді і республіканців, і демократів максимально сприяти Україні у боротьбі із російською агресією і в наших намірах приєднатися до НАТО", – заявив Порошенко.

Він також заявив, що аудіоматеріали сфабриковані, але інформацію для них могли отримати, зокрема, в Офісі чинного президента. За його словами, проросійські провокатори прагнуть залишити Україну сам на сам з Кремлем.

"Ще вчора я вважав, що дії проросійських маргіналів не варті занадто великої уваги. Проте, сьогоднішня пресконференція породила обґрунтовані підозри, що до цієї спецоперації причетний Офіс Президента України", — сказав Порошенко.

Він закликав владу розслідувати, "хто це зробив, і кому це вигідно". За словами нардепа, головними інформаційними спонсорами провокації стали три проросійських канали, а також медіа-ресурси олігарха, який знаходиться під слідством Федерального великого журі США за звинуваченням у відмиванні сотень мільйонів доларів США. Геополітичну програму Коломойський оприлюднив у "New York Times" кілька місяців тому: відмовитися від орієнтації на Захід та повернутися під Москву.

"Аудіофайли, які вчора демонстрував випускник Вищої школи КДБ ім. Дзержинського у Москві, – сфабриковані. Але сировину вони могли здобути, зокрема, в Офісі чинного Президента. СБУ має розслідувати, хто це зробив. З чиєї санкції? Кому це вигідно? Бо все це вилилося у спецоперацію проти стратегічних стосунків України з Америкою, ключовим нашим партнером, здатним стримувати Росію", – зазначив Порошенко.

Напередодні народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив Байдена на політику Порошенка. Деркач повідомив, що аудіозаписи були передані в Офіс Генпрокурора разом із заявою про державну зраду з боку Порошенка.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/pyata-kolona-kremlya-pishla-v-nastup-poroshenko-vidreaguvav-na-zapisi-derkacha-video”

*Теги: Україна Заявление Порошенко Петро Порошенко

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных