Последнии новости

Київ, Харків та Дніпро готуються до запуску метро: що потрібно знати пасажирам

  • Київ, Харків та Дніпро готуються до запуску метро: що потрібно знати пасажирам

последние новости в Украине останні новини в Україні


Метрополітен в Києві, Харкові та Дніпрі готується до відновлення роботи. В разі сприятливої епідеміологічної ситуації, запуск цього надважливого громадського транспорту відбудеться вже в понеділок, 25 травня.

Об этом сообщает Преступная Россия

Метро в Києві готове до запуску — в керівництві чекають лише рішення Кабінету міністрів. Як буде працювати столичне метро, пояснили в пресслужбі Київського метрополітену.

Після відновлення роботи, жетони на станціях продаватись не будуть. Пасажири для проходу через турнікет зможуть використовувати винятково електронні квитки. Але раніше куплені зелені жетони можна буде використовувати протягом місяця з дня відновлення роботи метро.

В пресслужбі зазначили, що для того, щоб сплатити разовий проїзд у метрополітені, можна буде скористатися: KyivSmartCard, карткою метро (до 31.03.2021), безконтактною банківською картою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, додатком на смартфонах Google Pay або Apple Pay, мобільним додатком KyivSmardСard, разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним). Також, столичні "пільговики", як і раніше, зможуть скористатись "Карткою киянина". Пасажири, які мають загальнодержавні пільги повинні будуть пред’являти оригінал посвідчення. В метрополітені закликали заздалегідь подбати про придбання електронного квитка, який можна купити в одному з Т-кіосків, яких в столиці понад 300, на зупинках громадського транспорту.

Раніше міністр інфраструктури Україна Владислав Криклій заявляв, що в Києві метрополітен 25 травня не відновить роботу. Міністр скептично поставився до подібної ініціативи, зазначивши, що "часткове" відкриття метро, тобто з теоретичними дотриманням дистанційних обмежень — неможливе.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко заявив, що роботу столичного метрополітену міська влада Києва готова відновити одразу після дозволу Кабінету міністрів.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/kiiv-kharkiv-ta-dnipro-gotuyutsya-do-zapusku-metro-scho-potribno-znati-pasazhiram”

*Теги: Україна Київський метрополітен метро

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных