Последнии новости

Епіфаній написав листа Шмигалю з проханням послабити карантин для ПЦУ

  • Епіфаній написав листа Шмигалю з проханням послабити карантин для ПЦУ

последние новости в Украине останні новини в Україні

Предстоятель Православної Церкви України (ПЦУ) Блаженнійший Митрополит Епіфаній надіслав листа прем’єр-міністру України Денису Шмигалю з проханням найближчим часом розглянути лист із пропозиціями Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щодо адаптивного застосування карантинних обмежень.

Об этом сообщает Преступная Россия

Митрополит Епіфаній надіслав листа прем’єр-міністру України Денису Шмигалю щодо адаптивного застосування карантинних обмежень (від 7 травня 2020 року). Про це повідомляє пресслужба Православної Церкви України (ПЦУ) у п’ятницю, 15 травня.

"Пропозиції від ВРЦіРО базовані на узагальненому досвіді поетапного виходу з карантину низки європейських країн та покликані забезпечити баланс між необхідністю захисту населення від поширення хвороби та потребами релігійних громад у виконанні свого безпосереднього призначення", – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП), яка стала осередком масового поширення коронавірусу в Україні, тепер виступає за значне послаблення карантину для релігійних організацій.
В етапах послаблення карантину Кабінет Міністрів України врахував різні сфери, але "упустив релігійну сферу життя українців". Про це заявив керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Антоній (Паканич). Також повідомлялось, що митрополит УПЦ поскаржився на атаку ЗМІ через поширення COVID-19.

последние новости в Украине останні новини в Україні

Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/epifaniy-napisav-lista-shmigalyu-z-prokhannyam-poslabiti-karantin-dlya-pcu”

*Теги: Україна ПЦУ Епіфаній

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных