Последнии новости

У Єврокомісії вважають, що Україна виконала умови для отримання €500 млн

  • У Єврокомісії вважають, що Україна виконала умови для отримання €500 млн

Єврокомісія вважає зобов’язання України виконаними

Європейська комісія вважає, що Україна, ухваливши закон, який забороняє повернення націоналізованих банків колишнім власникам, виконала всі умови, необхідні для виділення останнього траншу четвертої програми макроекономічної допомоги в розмірі €500 млн. Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив представник Єврокомісії.

Об этом сообщает База компромата

"Ми вітаємо голосування в українському парламенті закону про банківську реформу. Україна вже впровадила комплексний пакет реформ у межах четвертої програми макроекономічної допомоги. Згідно з нашою оцінкою, конкретні умови політики для виплати другої партії в розмірі €500 млн у межах програми було виконано", – заявив співрозмовник агентства.

Представник ЄК вважає, що останній транш може бути виділено "після виконання попередніх дій із програми МВФ".

"Сьогоднішнє голосування є важливим кроком уперед у цьому напрямі", – підкреслив він.

Кредитну угоду про макрофінансову допомогу на €1 млрд Україна і ЄС підписали у вересні 2018 року. Половину суми Україна отримала у грудні 2018-го, другий транш мав надійти навесні 2019 року.

Законопроєкт №2571-д "Про вдосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" у першому читанні ухвалили 30 березня, у другому – 13 травня. Серед іншого, документ унеможливить повернення "ПриватБанку", націоналізованого 2016 року, бізнесмену Ігореві Коломойському, який намагається оскаржити націоналізацію в судах.

Ухвалення цього законопроєкту, поряд із відкриттям ринку землі, – головні вимоги Міжнародного валютного фонду для продовження співпраці з Україною.

Зі свого боку продовження співпраці з МВФ є обов’язковою умовою для отримання фінансової допомоги від інших міжнародних донорів, зокрема Світового банку та Євросоюзу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-v-jevrokomisiji-vvazhajut-shcho-ukrajina-vikonala-umovi-dlja-otrimannja-500-mln-1499738.html”

*Теги: Україна МВФ Єврокомісія

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных