Последнии новости

"На фракції "Слуга народу" ми це питання піднімемо", – Корнієнко анонсував "розборки" з Тищенком через "Велюр"

  • "На фракції "Слуга народу" ми це питання піднімемо", – Корнієнко анонсував "розборки" з Тищенком через "Велюр"

последние новости в Украине останні новини в Україні


Питання щодо покарання народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка через роботу його ресторану "Велюр" у Києві під час карантину, буде розглянуто на засіданні фракції наступного тижня.

Об этом сообщает Компромат

Питання щодо покарання народного депутата від "Слуги народу" Миколи Тищенка через роботу в розпал карантину його ресторану “Велюр” у Києві буде розглядатися на фракції наступного тижня. Про це повідомив в інтерв’ю "Апострофу" перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко в четвер, 14 травня.

За його словами, ініціативи зібрати анонсоване Давидом Арахамією засідання фракції та обговорити скандал із рестораном Миколи Тищенка "Велюр" не було. Зібратись у штатному режимі фракції завадив карантин.

"Я гадаю, що коли буде наступне засідання фракції, то, напевно, ми це питання порушимо. Я думаю, воно буде на початку наступного пленарного тижня, 18 травня", – заявив Корнієнко.

Він стверджує, що президент Володимир Зеленський викликав Тищенка до себе на жорстку розмову.

"В Офісі ж сказали, що його президент викликав до себе на жорстку розмову. Микола штраф обіцяв заплатити, котлети робить для медиків, які лікують хворих на коронавірус, загалом спокутує свою провину", – запевнив Корнієнко.

Раніше Микола Тищенко заявляв, що якщо ресторан "Велюр" приймав гостей під час карантину і ці порушення були зафіксовані, то він особисто проконтролює, щоб директор закладу сплатив штраф. ASPI news повідомляло, що Микола Тищенко назвав скандал навколо працюючого під час карантину "Велюр" політичним замовленням. Нардеп нібито здогадується, хто саме його "замовив".Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/na-frakcii-sluga-narodu-mi-ce-pitannya-pidnimemo-kornienko-anonsuvav-rozborki-z”

*Теги: Україна Верховна Рада Слуга народу

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных