Последнии новости

Кличко залишив відбиток кулака в музеї Зали слави боксу

  • Кличко залишив відбиток кулака в музеї Зали слави боксу


Чемпіон WBC в суперважкій вазі українець Віталій Кличко приїхав в місто Канастота в США, де візьме участь в урочистій церемонії входження до Міжнародної зали боксерської слави, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на klitschko-brothers.com.

Перед церемонією Віталій Кличко взяв участь в інших заходах. Кличко вже зробив відбиток кулака, який традиційно залишають нові члени залу і відвідав музей слави світового боксу.

article12431.jpg

Мені дуже приємно, що ми з Володимиром боксували на одному ринзі з тими, на кого рівнялися, легендами, яких знають мільйони людей у ​​всьому світі. Я навіть не очікував побачити цей ринг тут “, – зазначив Віталій.

Нагадаймо, Віталій Кличко став першим українським членом міжнародного Залу слави боксу. У категорії «Сучасні боксери» (ті, хто провели останній бій не раніше 1989 року) спочатку було 32 кандидата. З них шляхом голосування вибрали трьох членів Залу слави. Крім Кличко в Зал слави увійшли Ерік Моралес і Вінкі Райт.

Міжнародний зал боксерської слави (International Boxing Hall of Fame) – зал слави і музей боксу, створений, щоб вшанувати тих, хто вніс великий вклад в розвиток цього виду спорту. Розташований в Канастоті, Нью-Йорк, США.


Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, в результаті збройного нападу в Мексиці загинув відомий боксер Хильберто Парра Медіна.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/10/klychko-zalyshyv-vidbytok-kulaka-v-muzeyi-zaly-slavy-boksu-foto/”

*Теги: відбиток кулака Віталій Кличко Міжнародний зал боксерської слави США

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных