Последнии новости

Гандболіст збірної України: Соромно, що на Євро нам не змогли видати однакові футболки з написом "Україна"

  • Гандболіст збірної України: Соромно, що на Євро нам не змогли видати однакові футболки з написом "Україна"

Остроушко (з м’ячем): Ми немов аматори зібралися після роботи зіграти турнірчик

Гравець збірної України з гандболу Владислав Остроушко в інтерв’ю ресурсу XSport розповів, що на чемпіонаті Європи збірна України грала в чорно-білій формі, ніяк не підв’язаній до національних кольорів.

"На першому тренуванні у Відні нас офіційний фотограф ЄГФ [Європейської гандбольної федерації] здивовано запитує: "Ви – збірна?". Ми: "Так, збірна України". Мабуть, він не повірив, що ще так буває, коли команда одягнена хто у що. Соромно. У 2020 році нам не можуть видати дві пари однакових футболок і шортів, щоб було написано "Україна", – сказав Остроушко.

За словами гандболіста, гравці самі б "скинулися" на футболки, якби знали, що так буде.

"Перед Євро запевняли, що на топтурнірі будемо укомплектовані всім необхідним. Наскільки я знаю, наш головний тренер [Сергій Бебешко] пропонував допомогти формою Joma, адже офіс фірми розташований в Іспанії, неподалік від нього. Сказали не турбуватися, федерація розбереться. У підсумку, коли видали екіпірування, усі зрозуміли, що за 15 років нічого не змінилося", – розповів гравець збірної України.

Остроушко сказав, що в такі моменти відчуваєш, що ти нікому не потрібен: "Ми немов аматори – зібралися після роботи зіграти турнірчик".

Збірна України з гандболу вперше за 10 років пробилася на чемпіонат Європи 2020 року. На турнірі команда програла всі три поєдинки групи і посіла 19-те місце з 24 команд.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/-gandbolist-zbirnoji-ukrajini-soromno-shcho-na-jevro-nam-ne-zmogli-vidati-odnakovi-futbolki-z-napisom-ukrajina-1483841.html”

*Теги: Україна гандбол Збірна України

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных