Последнии новости

Московські копи знущалися над дитиною з аутизмом, поки його мати “протестувала” зовні

  • Московські копи знущалися над дитиною з аутизмом, поки його мати “протестувала” зовні


У неділю, 27 травня, 22-річний інвалід дитинства – аутист був затриманий співробітниками поліції відділу ОМВС Метрогородок м. Москви на вулиці під час прогулянки на велосипеді. Причиною затримання стали гучні крики на вулиці.

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомила мати постраждалого хлопця Тетяна Іванова, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Юнакові скрутили руки за спиною, заштовхали в машину і привезли у відділення. Там його тримали близько 3-х годин в кайданках за гратами. На прохання і пояснення, що аутиста неможливо заспокоїти за допомогою наручників, агресії і образ, не було ніякої реакції.

Було відчуття, що все відбувається не в правовій цивілізованій державі, а в дикому африканському племені, де поняття не мають про гуманність і людяність, і про закони“, написала жінка.

У такому вигляді інвалід чекав приїзду швидкої психіатричної допомоги, яка була викликана через те, що хлопець кричав і просив, щоб зняли наручники.

Коли приїхала швидка допомога, мати дитини зраділа, що нарешті все має з’ясуватися, сина заспокоять і відпустять, але лікар сказав, що раз син стоїть на обліку, йому нема чого робити серед “нормальних людей”.

Далі сина отволокла в сусіднє приміщення, з якого жінка чула його крики “навіщо ви мене душите!”. Коли ж мати спробувала до нього прорватися, співробітник поліції просто вивів її з відділення.Швидка відвезла затриманого в психіатричну лікарню, звідки його на наступний день відпустили. Син же потім розповів матері, що його кілька разів душили, зав’язували йому рот і голову його ж футболкою, очевидно, в якості “заспокійливого”, пише Тетяна Іванова.Нагадаймо, в центрі Москви очевидці сфотографували припаркований на узбіччі автомобіль яскраво-червоного кольору з російськими номерами і українським гербом на капоті.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/31/moskovski-kopy-znushhalysya-nad-dytynoyu-z-autyzmom-poky-jogo-maty-protestuvala-zovni/”

*Теги: аутист дитина-інвалід Москва Росія