Последнии новости

Сенцов голодує два тижні: у Москві затримали одиночну пікетницю

  • Сенцов голодує два тижні: у Москві затримали одиночну пікетницю


У Москві затримали дівчину, яка самостійно вийшла на пікет для підтримки затриманого українського режисера Олега Сенцова. Дівчина зараз перебуває у відділі поліції у Тверському районі.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Ехо”. Олег Сенцов, якого засудили на 20 років позбавлення волі нібито за тероризм, 16 травня заявив про голодування. Він поставив вимогу звільнити 64 українських політичних в‘язнів у РФ. Дівчина вийшла на вулиці Москви з плакатом: “Олег Сенцов. 14 день голодування”.


Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, російський політолог та соціолог Ігор Ейдман зазначив, що імовірна смерть українського режисера Олега Сенцова буде на совісті французького президента Еммануеля Макрона.

Додамо, що актриса Чулпан Хаматова назвала звинувачення режисера Олега Сенцова сфальсифікованими. Слова підтримки жінка висказала на відкритті Х міжнародного кінофестивалю “Від всієї душі”.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/27/sentsov-goloduye-dva-tyzhni-u-moskvi-zatrymaly-odynochnu-piketnytsyu/”

*Теги: Москва Олег Сенцов пікет

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных