Последнии новости

Загадкова загибель двох українців у Польщі: моторошні подробиці

  • Загадкова загибель двох українців у Польщі: моторошні подробиці

Про загибель двох українців у Польщі, тіла яких було виявлено в анаеробній холодильній камері для зберігання фруктів в Ґміна Садковіце в Лодзінському воєводстві, повідомила прокуратура в Раві Мазовецькій.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на RMF24.Loading...

Як розповіла представниця місцевої поліції Агати Кравчик, в неділю черговий офіцер отримав повідомлення про виявлення трупів двох чоловіків на складі фруктів. Інформація була надана власником сховища, який раніше виявив тіла громадян України у віці 28 і 46 років в безкисневій холодильній камері.

Загадкова загибель двох українців у Польщі: моторошні подробиці

Зазначається, що українці жили на ділянці, де сталася трагедія. На даний момент незрозуміло, за яких обставин вони опинилися у холодильній камері, яка представляє собою контрольовану анаеробну атмосферу. Увійти туди – означає піддати себе смертельній небезпеці.

Загибель українців розслідують правоохоронці.

Нагадаймо, у жовтні у Польщі в селищі Тарново Подгурне біля Познані у ДТП трагічно загинув 48-річний український заробітчанин.

Нагадаємо також, у жовтні у Польщі помер заробітчанин Василь Черней. Чоловікові стало погано на робочому місці, але господиня фірми відмовилася викликати лікарів, а коли той помер, сховала тіло в лісі.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/12/zagadkova-zagybel-dvoh-ukrayintsiv-u-polshhi-motoroshni-podrobytsi/”

*Теги: Джерело: Народна Правда

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных