Последнии новости

Олег Мейдич: «Наше зобов’язання не допустити, щоб українська земля відійшла у власність іноземців»

  • Олег Мейдич: «Наше зобов’язання не допустити, щоб українська земля відійшла у власність іноземців»


Як тільки відкрилось ранкове пленарне засідання, команда Батьківщина вийшла до трибуни Верховної Ради України із закликами не допустити розпродажу сільськогосподарської української землі. А на вулиці тим часом під стінами парламенту змушені вкотре приїжджати аграрії та селяни на мітинг, щоб влада їх почула, повідомляє Vlasno.info.

– Складається враження, що у сесійній залі до цього часу багато депутатів не розуміє наскільки важливе це питання, та до яких згубних наслідків може призвести поспішна земельна реформа без врахування інтересів українців, — зауважує народний депутат України від ВО "Батьківщини" Олег Мейдич. — Як заявила Юлія Володимирівна, усіма міжнародними організаціями, які мають стосунок до оцінки значимості сільськогосподарських земель визначено , що ЗЕМЛЯ стає в світі найдорожчим стратегічним ресурсом. Тому сильні інтелектуальні країни світу своєю стратегією визначили скупку в державну власність земель сільськогосподарського призначення. Земля це той цінний ресурс, який не виробляється, а лише з кожним роком зменшується.

Юлія Володимирівна відзначила, що ті країни, які у своїй власності будуть мати максимум сільськогосподарської землі, зможуть стати потужними глобальними гравцями на міжнародному ринку та матимуть змогу реально впливати на всі процеси.

– Саме тому наша земля така бажана для іноземних глобальних корпоративних структур, світових гігантів, які хочуть її найшвидше скупити, маючи купу грошей, — пояснює Олег Леонідович.- Наше зобов’язання не допустити, щоб українська земля відійшла у власність іноземців. Це фактично позбавлення стратегічного ресурсу всіх наступних поколінь України. Ми не можемо допустити такого поводження з Україною та її громадянами. Тому люди повстають, влаштовують акції протесту, мітингують біля парламенту, закликають владу дослухатись до думки людей, які їх обирали. Наша команда Батьківщина вимагає зняти з розгляду всі без виключення законопроекти про продаж землі і продовжити на один рік мораторій, щоб визначитись із стратегією держави і як нам бути з нашою землею.

Фото зі сторінки Олега Мейдича у мережі "Фейсбук"


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/vr/item/32717-oleh-meidych-nashe-zobov-iazannia-ne”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных