Последнии новости

У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри

  • У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри

У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри

У ЧНУ шукають завідувачів на чотири кафедри.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на на сайті вузу.

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича оголосили конкурс на заміщення семи вакантних посад.

Зокрема, в університеті шукають завідуючих на чотири кафедри – історії України, архітектури та збереження об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, кафедри будівництва, а також кафедри містобудування та урбаністики.

Окрім того, в ЧНУ відкриті вакансії професора на кафедру культурології, релігієзнавства і теології; професора на кафедру психології та доцента на кафедру Європейського права та порівняльного правознавства.

Вимоги до претендента на посаду завідувача кафедри: науковий ступінь доктора або кандидата наук та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 5 років.

Вимоги до претендента на посаду професора кафедри: науковий ступінь доктора або кандидата наук та/або вчене звання професора відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 8 років. Вимоги до претендента на посаду доцента кафедри: науковий ступінь кандидата наук та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю кафедри, стаж роботи на науково-педагогічних посадах не менше 5 років. Університет житлом не забезпечує.

Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/52738-у-чну-шукають-завідувачів-на-чотири-кафедри.html”

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных