Последнии новости

Звички і мотивація: експертка розкрила секрет успішних занять спортом

  • Звички і мотивація: експертка розкрила секрет успішних занять спортом

Для того, щоб регулярно займатися спортом, не обов’язково силою змушувати себе робити це, потрібно всього лише полюбити виконувати вправи.

Про це написала експертка з психології зниження ваги, консультант з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален на своїй сторінці в Instagram. Вона зазначила, що будь-який примус приречений на провал.

"Секрет людей, які регулярно займаються спортом, простий, – вони займаються тим, що приносить їм задоволення! Тіло кожного потребує руху, але для кожного він свій. Якщо спортом займатися не подобається, то найімовірніше, ви вибрали не той вид активності", – підкреслила Кален.

Експертка розкрила секрет успішних занять спортом

Експертка розкрила секрет успішних занять спортом

Експертка дала кілька важливих рекомендацій, які допоможуть займатися фізичними вправами із задоволенням:

  • Потрібно знайти вид спорту, який підходить. Для цього можна сробувати кілька з них, найкраще – по 2-3 тренування. Також важливо отримувати насолоду від процесу.


  • Хвалити себе за маленькі досягнення. Щоб з’явився видимий прогрес, необхідно займатися кілька місяців. Але багатьох це демотивує. Тому важливо не чекати швидких результатів і пам’ятати, що навіть кілька вправ – це теж прогрес.


  • Потрібно слухати своє тіло. Не обов’язково весь час займатися одним і тим же видом фізичних вправ. Кожен день треба звертати увагу на те, яка частина тіла "потребує руху".


  • Виробити правильні звички. Для регулярних занять спортом потрібна звичка, тому обов’язково займатися щодня хоча б по кілька хвилин. Тілу почне подобається, і воно буде просити ще активності.


Подивитися цю публікацію в Instagram

Багато учасниць марафону скаржаться, що не можуть себе змусити займатися спортом. Хтось купує абонемент у фітнес-клуб, сподіваючись, що витрачені гроші сподвигнуть його на регулярні фізичні вправи. Але будь-який примус приречене на провал, тому абонемент так і залишається припадати пилом на полке

*Теги: спорт здоров’я

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных