Последнии новости

Розведення військ на Донбасі почнеться 7 жовтня - ОБСЄ

  • Розведення військ на Донбасі почнеться 7 жовтня - ОБСЄ

<p>У Мінську домовилися про розведення військ у Петрівському та Золотому</p> — Розведення військ на Донбасі почнеться 7 жовтня — ОБСЄ

У Мінську домовилися про розведення військ у Петрівському та ЗолотомуТристоронній контактній групі вдалося визначити конкретну дату для поновлення розведення сил і засобів


В ОБСЄ заявили, що розведення військ в Петровському та Золотому на Донбасі розпочнеться у понеділок, 7 жовтня.


Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».


«Тристоронній контактній групі вдалося визначити конкретну дату - 7 жовтня - для поновлення розведення сил і засобів на ділянках Золоте і Петрівське», - сказав спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік.


За його словами, і цей крок, і підписання «формули Штайнмайєра» були зроблені на вимогу Нормандської четвірки.


Сайдік висловив сподівання, що цим ТКГ сприяє подальшій роботі в «нормандському форматі».


Зазначимо, що під час брифінгу 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив, що під час засідання тристоронньої контрактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі було досягнуто домовленостей про розведення військ у Петрівському і Золотому.


Також Зеленський повідомив, що українська сторона відповіла на лист спецпредставника ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартіна Сайдіка, що погоджує текст формули Штайнмайєра.


Як стало відомо Главкому з власних джерел, у вівторок політичні групи погодили можливість підписання нової «дорожньої карти» щодо імплементації Мінських домовленостей. Дату зустрічі у «нормандському форматі» ще не оголошено.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/rozvedennya-viysk-na-donbasi-pochnetsya-7-zhovtnya-obsje-629352.html”

*Теги: ОБСЄ Донбас військові

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных