Последнии новости

Росія намагалася запустити в Україні мережу шпигунів: що відомо

  • Росія намагалася запустити в Україні мережу шпигунів: що відомо

Представники спецслужб РФ намагалися завербувати жительку Хмельницької області, коли та перетинала лінію розмежування на Донбасі, повертаючись від родичів.


Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.


Представники ФСБ в пункті пропуску "Станиця Луганська" затримали жінку без пояснення причин. При цьому, як наголошується, вони через погрози і шантаж спробували схилити українку до негласної співпраці. Від неї вимагали збирати інформацію, зокрема, про розміщення військових об’єктів в регіоні.


По поверненню додому жінка звернулася в СБУ і дала докладні свідчення про всі обставини свого вербування і поставлених завдань.


Як відзначили в Службі безпеки, згідно зі ст. 111 Кримінального кодексу України державна зрада карається позбавленням волі на строк до п’ятнадцяти років. Однак, з огляду на те, що громадянка України не виконала злочинного завдання іноземних спецслужб і добровільно заявила правоохоронцям про свій зв’язок з ними та отримане завдання, суд задовольнив клопотання органів слідства і звільнив її від кримінальної відповідальності.Нагадаймо, як раніше повідомляв "Апостроф", в Україні викрили підполковника Національної гвардії, який, маючи російське громадянство, збирав інформацію по виконанню бойових завдань підрозділами в зоні ООС.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-09-19/rossiya-pyitalas-zapustit-v-ukraine-set-shpionov-chto-izvestno/174991”

*Теги: Донбас Росія Луганськ

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных