Последнии новости

У Польщі затримали нелегальних мігрантів із посвідченнями вболівальників ЧС-2018

  • У Польщі затримали нелегальних мігрантів із посвідченнями вболівальників ЧС-2018

У Польщі затримали нелегальних мігрантів із посвідченнями вболівальників ЧС-2018

Працівники Вармінсько-Мазурського відділу Прикордонної служби затримали десятьох осіб, котрі перетнули так званий зелений кордон з Російською Федерацією. Це громадяни Марокко, Алжиру і Ємену, що мали при собі паспорти і посвідчення вболівальника FAN-ID.

Як повідомила в понеділок, 25 червня, речниця Вармінсько-Мазурської прикордонної служби капітан Мірослава Алєксандрович, затримані на зеленому кордоні були передані російській стороні, передає Польське радіо.

«Всі затримані – це чоловіки у віці від 22 до 31 року. Серед них – семеро марокканців, двоє алжирців та громадянин Ємену. Лише один з них, громадянин Марокко, не мав при собі жодних документів. Решта мали паспорти і посвідчення вболівальника FAN-ID. Всіх було передано російській стороні у рамках реадмісії», – підкреслила вона.

Для охорони зовнішнього кордону ЄС Прикордонна служба використовує систему спостережних веж. Загалом їх 25, у тому числі 6 на ділянці польсько-російського кордону. Завдяки їм контроль за ситуацією на кордоні здійснюється цілодобово за будь-якої погоди.

Вежі розташовано у безпосередній близькості до лінії кордону, а зображення зі встановлених на них камер надходить безпосередньо до постів Прикордонної служби. Завдяки цьому можливе невпинне спостереження, фіксація та майже негайна реакція на те, що відбувається на кордоні.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/06/25/299347-polshchi-zatrymaly-nelegalnyh-migrantiv-posvidchennyamy-vbolivalnykiv-chs”