Последнии новости

Роберт Флетчер знову процвітає в Україні

  • Роберт Флетчер знову процвітає в Україні

Роберт Флетчер знову процвітає в Україні
Роберт Флетчер знову процвітає в Україні

«Мільйонер-наставник» пропонує заробити на криптовалюті і звинувачує колишніх партнерів у рейдерcтві

У столиці відродилася і процвітає одна з найскандальніших фінансових пірамід останніх років. Роберт Флетчер, «мільйонер-наставник», заманює українців обіцянками високих заробітків, пропонуючи інвестувати в криптовалюту та інші інноваційні продукти. Орієнтовно, структура почала роботу в середині 2015 року, до зими активізувавши проведення платних тренінгів як в інтернеті, так і в офлайні.

Нагадаємо, що Роберт ІІІ Томас Флетчер − один із яскравих представників фінансових пірамід, що залишили слід в історії України. Він заманював довірливих громадян у 2007-2008 роках своєю «Глобальною системою тренінгів», обіцяючи навчити, як стати мільйонером. За послуги і настанови Флетчера люди платили гроші, а також він переконував тих, хто йому довірився, вкладати гроші в свої проекти. Суми вкладень становили від тисячі до десятків тисяч доларів.

У 2008 році компанія «Глобальна система тренінгів» закрилася. Сумарний обсяг втрачених коштів склав близько 60 млн гривень. Кількість постраждалих оцінюється правоохоронними органами в 3000 чоловік; у зв’язку з цим було порушено кримінальні справи за фактом шахрайства. Флетчера арештували, й він провів в ув’язненні кілька років. Не виключено, що перебування в місцях позбавлення волі рятувало життя «наставника».

Навесні 2015 року Флетчера випустили під заставу в 1 млн гривень. Тепер «мільйонер-наставник» пропагує вже нову компанію − Freedom Training System. Інвестувати свої гроші пропонує в нові різноманітні проекти, серед яких − криптовалюта

Як виявилося, кримінальні справи так і не закрито, а самого «мільйонера-наставника» випустили під заставу. Адвокати Роберта Флетчера порушили нові справи, за якими звинувачують колишніх партнерів по бізнесу в рейдерському захопленні підприємства. Ще в 2008 році юристами Флетчера і Голосіївським ГУ МВС України було порушено кримінальну справу проти посадових осіб ТОВ «Глобальна система тренінгів» за звинуваченням у заволодінні частиною компанії.

На співробітника правоохоронних органів Віталія Хібовського, який був одним з ініціаторів викриття піраміди Флетчера, в 2009 році було скоєно напад. Розгляди навколо рейдерського захоплення тривають досі.

Навесні 2015 року Флетчера випустили під заставу в 1 млн гривень. Зараз він перебуває на підписці про невиїзд, зате почав приймати гроші від людей за свої послуги, обіцяючи успіх уже нових проектів.

Тепер «мільйонер-наставник» пропагує нову свою компанію − Freedom Training System. Інвестувати свої гроші шахрай пропонує в нові різноманітні проекти, серед яких − криптовалюта. Деякі із зустрічей з потенційними інвесторами, на які запросили й журналіста Forbes, проводяться в готелі «Турист» і бізнес-центрі «КОМОД» поблизу станції метро «Лівобережна». Особливу увагу в ході подібних зустрічей «мільйонер-наставник» приділяє людям, здатним підтвердити своє фінансове становище, а також колишнім активістам інших фінансових пірамід − наприклад, «Меркурій».

Нова компанія Флетчера вибудувана за принципом MLM − мультирівневого маркетингу. Ця схема була поширена в прямих продажах, в тому числі в продажах деяких фінансових продуктів, таких як страхування життя, а також − у фінансових пірамідах. Сенс піраміди зводиться до того, що кожен учасник отримує прибуток за приведених нових членів й інвестує кошти в проекти, які Флетчер вважає перспективними.

Роберт Флетчер опять процветает в Украине
Фото rthomasfletcher.blogspot.com

Серед клієнтів Freedom Training System – люди, які активно співпрацювали з МММ і інвестували в інші фінансові піраміди. Їм, зокрема, надано пакет документів (див. нижче), котрий показує, як розподілялися частки в GST і що станом на серпень 2013 року підприємство діяло. Це, за задумом організатора й натхненника, має підтвердити факт «рейдерського захоплення» компанії.

А в деяких ЗМІ досі розміщена непідтверджена інформація про те, що Флетчер – мільйонер, який консультує великі компанії у США. Також нагадаємо, що в часи своєї колишньої діяльності Роберт Флетчер робив спробу придбати медійний актив – журнал «Світ грошей». «Журнал кілька разів перепродували, і Флетчер починав його купувати. Але інформації про те, що угоду закрито, немає», – розповів Forbes екс-власник журналу Анатолій Дробязко.

Одна з нещодавніх зустрічей проходила буквально через дорогу від того місця, де відбувався знаменитий Антикорупційний форум, на якому українські політики так яро обіцяли боротися зі всілякими зловживаннями

Зазначимо, що за даними Державної реєстраційної служби минула компанія «мільйонера-наставника», «Глобальна система тренінгів», була зареєстрована за такими видами діяльності, як ведення рекламної діяльності, консалтинг, розповсюдження фільмів і відеозаписів тощо.

Правоохоронні органи поки не роблять жодних дій, щоб зупинити «наставника-мільйонера». «Не виключено, що йдеться про роботу під прикриттям певних впливових структур, які мають частку у проекті Freedom Training System, забезпечуючи компанії можливість вільно працювати у смутний для України час», – вважає джерело Forbes у Генпрокуратурі.

За цікавим збігом обставин, одна з з нещодавніх зустрічей проходила буквально через дорогу від того місця, де відбувався знаменитий Антикорупційний форум, на якому українські політики так яро обіцяли боротися зі всілякими зловживаннями. І можливо, для нинішніх політиків і силовиків було б цілком доречним ходом припинити діяльність чергової фінансової піраміди. Однак його так і не зробили.

«Я переконаний, що є як підтримка з боку силових структур діяльності Флетчера, так і повна некомпетентність самих силових структур, які фактично не займаються розслідуванням цієї справи. Не може бути, щоб правоохоронці, які ведуть цю справу, не знали, що Флетчер продовжує свою діяльність», – резюмує глава адвокатської компанії «Кравець і партнери» Ростислав Кравець.

Роберт Флетчер процветает в Украине
Роберт Флетчер процветает в Украине

Роберт Флетчер процветает в Украине
Роберт Флетчер процветает в Украине
forbes.net.ua

*Теги: Флетчер Роберт Мошенничество

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных