Последнии новости

Зірку англійського футболу намагалися обрахувати в російському ресторані

  • Зірку англійського футболу намагалися обрахувати в російському ресторані


Англійська футбольна легенда Террі Бутчер, який працює на ЧС-2018 в якості ТВ-експерта, залишився незадоволений обслуговуванням в російському ресторані.

59-річна зірка англійського футболу і головний тренер збірної Філіппін замовив в одному з московських ресторанів салат Цезар і картоплю фрі і попросив принести кетчуп до картоплі, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Daily Express.

Отримавши рахунок, футболіст був дуже здивований зайвою позицією в ньому. Після того, як виявилося, що ці “2-3 фунта” були виставлені за кетчуп, англієць запротестував і заявив, що раз кетчупу не було в меню, то ресторан не має права вставляти його в рахунок. Адміністрації закладу довелося викреслити кетчуп з рахунку.

“Для мене справа була не в грошах, а в принципах. Я сказав їм, що неможливо вимагати оплатити те, чого немає в меню, тому що я не знаю ціни. Загалом, ми влаштували велику суперечку, і мій настрій псувався з кожною хвилиною. Справедливості заради, вони прибрали кетчуп з мого чека і визнали, що його немає в меню. Так що я був щасливий. Я виграв” – розповів Бутчер.

Футболіст порадив англійським фанатам носити з собою кетчуп в російські ресторани.


Нагадаймо, раніше ми писали, як у своїй статті Нейтан Ходж, глава Московського відділення CNN, пояснює, як Чемпіонат Світу з футболу допомагає Путіну знайти собі союзників у протистоянні з Західним світом.

Нагадаємо також, експерти компанії Check Point розкрили нову схему зараження комп’ютерів,пов’язану з Чемпіонатом світу з футболу 2018. Про це повідомляється на офіційному сайті Check Point.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/24/zirku-anglijskogo-futbolu-namagalysya-obrahuvaty-v-rosijskomu-restorani/”

*Теги: ресторан Росія Россия Террі Бутчер Тэрри Бутчер ЧМ 2018 ЧС-2018