Последнии новости

Як на трагедії українського народу наживаються шахраї

  • Як на трагедії українського народу наживаються шахраї

Як на трагедії українського народу наживаються шахраї
Як на трагедії українського народу наживаються шахраї

Надзвчайно повчальну історію про брудні схеми викачки грошей з-за кордону і не тільки на допомогу родичам загиблих пише на своїй сторінці у Facebook волонтер Петро Вишиванець.

Все почалося з того, що небайдужі люди з Штатів, зв’язалися з волонтером в Україні, розповівши про людей у Чернівцях є які буцімто потребують допомоги. Йшлося про необхідність вивезти тіло загиблого бійця з околиць аеропорту.

Далі наводимо авторський текст:
“- Тіло вивезти треба. Боєць загинув. Коло аеропорта. Тіло в морзі. За довіз в Чернівці просять 3000$. СБУ
– (!?)
– Здається, дорогувато, а дешевше можна знайти?? До мене звернулись люди з США, англомовні, котрі вже на назбирали більшу частину суми! Можеш перевірити?
Спілкування з “дружиною” мало б прояснити ситуацію:
– Де знаходиться тіло загиблого і чому така велика сума?
– Я не знаю. Загинув коло Донецька. І я так само не знаю, чому така велика сума…
– Можливо, потрібно транспортувати не одне тіло, а багато?
– Мені сказали, що необхідно заплатити, щоб тіла пропустили на вивіз… Щоб не зупинили транспорт… Я готова будь-що зробити, лиш би отримати його назад. Ми з дитиною пройшли всі кола пекла за цей час… Моя однокласниця працює у службі безпеки, я завтра ж піду до неї…
Після кількох питань вона відмовляється від можливої допомоги:
– Вибачте мене, можна я звернусь по вашу допомогу згодом, якщо мені не допоможуть свої?? Я довіряю їм. Дуже прошу поважати мене у цій ситуації
і прошу нічого не робити без мого відома.
…Було зрозуміло, що взнавши одну малесеньку деталь, я знатиму всю шахрайську схему. Тому на багато питань я не отримав відповіді. Подібна історія в умовах війни і величезного бажання там, на Заході, допомогти Украіні виявилась достатньою для того, щоб збирати за кордоном і пересилати в Україну суми з трьома нулями. Ця пані, коли запахло перевіркою фактів, дала сигнал на фонд в США, що кошти знайшла і нічого більше не потрібно, а мені відповіла:
– Хтось зіграв зі мною злий жарт. О Боже, нарешті цей жах скінчиться і ми його спокійно поховаємо. Дякую вам всім, най береже вас Господь і ваших близьких…
– Ви розумієте, що за шахрайство можете залетіти?
– Про що ви говорите?.. все одно це не мій акаунт)))))))
(видалення аккаунту, через годину – повернення і повідомлення про злам)
Мені не жаль моїх 3 годин. Кошти не потрапили шахраям. Мені жаль помічника цієї шахрайки в США. Дуже жаль. Дуже хороша людина. Ситуація абсолютно стресова.
Що зміг пояснив.
* *** * *** *
Дорогі наші любимі представники українських громад ближнього і далекого зарубіжжя: уклінно прошу Вас – нічого не робіть для допомоги Украіні без перевірки особисто або через довірених/публічних/знайомих таке інше інсайдів в Украіні! Бажано не один раз!
Волонтери? Результати їх роботи та репутацію!
Організації? Теж!
Рахунки? Або особиста довіра з підґрунтям або звіти!
Випадки-оказії?
Історії?
Драми?
Перевірка!!.
Дуже багато хто з власного досвіду праці з Україною мало не з початку бойових дій – в курсі. Боже, допомагай таким людям.
Прорвемося.”

informator.su


*Теги: шахрайство Мошенничество Донбасс Волонтери

Консоль отладки Joomla!

Сессия

Результаты профилирования

Использование памяти

Запросы к базе данных